Akşemsettin mah. Petrol Yolu Cad. No:475/1 SULTANBEYLİ / İSTANBUL info@thirdwaylogistics.com

Hakkımızda

30+

Yıldan Fazla Deneyime Sahibiz.

Hakkımızda

Güvenilir ve Modern Lojistik Çözümler

  • Geniş hizmet ağı ile dünyanın her yerine taşımacılık
  • Güvenilir ve kaliteli hizmet garantisi
  • Profesyonel ve tecrübeli kadro
  • Modern ve yenilikçi lojistik anlayışı

Thirdway lojistik , firmalara pozitif değer katmak, etkili ve güvenilir lojistik çözümleri sunmak amacıyla kurulmuş ve kurulduğu günden beri sektördeki deneyimli ve uzman kadrosuyla birçok başarıya imza atmıştır. Hizmetlerimiz, müşteri odaklı yaklaşımımız ve modern çözümlerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyor ve size özel, inovatif ve özgün lojistik çözümleri sunarak işlerinizi büyütmenize ve geliştirmenize katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Vizyon & Misyon

İşinizi büyütmek ve geliştirmeye destek olmak için güvenilir ve yenilikçi lojistik hizmetleri ile Thirdway Logistic yanınızda.

Thirdway Lojistik olarak, müşterilerimizin işlerini büyütmelerine ve dünyaya açılmalarına destek oluyoruz. Müşterilerimizin lojistik süreçlerini verimli, güvenilir ve zamanında yöneterek, onlara rekabet avantajı sağlamak için çalışıyoruz. Müşterilerimizle yakın iş birliği içinde çalışarak, ihtiyaçlarına özel çözümler üretiyor ve problemlerin çözüm sürecine katkıda bulunuyoruz. Profesyonel ve deneyimli ekibimizle, yüksek kalitede hizmetler sunuyor ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz.